Google Plus Twitter Facebook
oyun oyna

Yönet ve Fethet 3 Oyunu Oyna

Oyna
Yönet ve Fethet 3 Oyunu Oyna

PUAN :

OYNANMA : 993


3 farklı amaçla oynanabilen oyunda ister normal modu seçerek kendi topraklarınızı yönetebilir ve düşmanların topraklarını ele geçirerek ününüzü artırabilirsiniz , isterseniz de güçleri sürekli artan savaşçılarla savaş yaparak hayatta kalma mücadelesi verebilirsiniz. Ya da elit savaşçıların olduğu Gladyatör modunu kullanarak zorlu bir oyuna girebilirsiniz.

Yönetmek ve fethetmek çağlar boyunca bütün kabilelerin yaşama ve gelişme amacıydı.Bunu bir stratejik savaş oyununda birleştirerek Yönet ve Fethet’in 3 oyununa taşımışlar.Bu oyunu buradan bedava online oynayabilirsiniz.

Tuşlar ve Oynama

Üst ok > Zıplama , Sağ sol oklar hareket yönü , 4 tuşu kılıçla saldırı,5 de düşmana tekme

ya da

T > Kılıçla saldırı
Y > tekme
W > Zıplama
S > Gard Alma
A-D tuşları da sağ-sol

Kategoriler : Genel, Macera Oyunları, Savaş Oyunları
Oyun Etiketleri :


YORUMLAR

 1. batuhan diyor ki:

  yhaaaaaa lütfen şunu türkçe yapın

 2. TUĞÇE diyor ki:

  SEN KÇA GİDİYON İNGİLİÇEYİ BİLMİYON ELALDE

 3. falcata diyor ki:

  bu oyun müthişşşşşşşşşşş

 4. Sofia diyor ki:

  10-16-12erdem metin ‘ın cevabı: arkadaşlar bende ainol novo 7 fire var.yurt dışından grreeitkin de klavyeli kılıf aldım.kılıf deri(sfcet) kaplı, ala e7ok kaliteli bir gf6rfcnfcmfc var.ayrıca klavyesi e7ok tatlı ama tulumba tatlısı gibi parmakları olanlar ie7in kullanışlı değil. ince yaprak sarma gibi parmak olması lazım.ayrıca 7 klavye kılıfını 7 tabletli birebir f6le7fcde sanmayınız.benim gibi şok olursunuz sonra.kullanılış olarak bence e7ok kullanışlı.sfcrekli tweet atan, mail atan ie7in sfcper bir cihaz.kılıf e7ok ağır değil. taşıma sıkıntısı yaşamazsınız.birde tablet pc, kılıfın ie7inde kayıyor ama ben kendimce e7f6zfcm fcrettim.sizlerde tabletiniz kalınlık ve genişlik (yfckseklik sorun olmuyor) f6lfce7fcsfcne gf6re bir e7f6zfcm bulabilirsiniz.yapamazsanız haberleşiriz. +4Bu cevap size yardımcı oldu mu?

 5. FURKAN diyor ki:

  ÇOK GÜZEL AMA TÜRKCE DEGİL GÜZEL HUHU

Yorum Yapın

YENİ OYUNLAR